img img

TERS TAVAN

Asma tavan modelleri, en çok salonlarda kullanılıyor, ancak evlerin mutfak, hol, yatak odası ve çocuk odası gibi çeşitli odalarında da yaptırmak mümkün. Spot led ışık, ışık bandı, ışık havuzu ve gizli ışık uygulamaları en çok istenen özelliklerden. Şekil olarak kare, dikdörtgen, yuvarlak, elips veya odanın özelliğine uygun olarak her şekli alçıpan ile yaratmak mümkün.

img img

İNCE İŞÇİLİK

Merdiven boşlukları, giriş ve çatı gibi bölgelerde yapılan ince inşaat işleri elbette ki iç mekân kalitesi için büyük önem taşımaktadır. Aynı zamanda daire içinde güzelleştirme ve modern kullanım çalışmaları, yine bu konuda olumlu bir sonuç vermeye devam etmektedir.

img img

DUVAR KAĞIDI

Evinize renk katmak ya da eski görünen duvarlarınızı yenilemek istiyorsanız daha fazla beklemeyin ve evinizi yepyeni bir imajla buluşturmak için harekete geçin! Eğer boya yapmak yerine duvar kağıtları ile evinize farklılık katmak istiyorsanız tam yerindesiniz!

img img

TAVAN TASARIM

Tavan tasarımı her oda için mükemmel olarak belirlenebilir bu süreçte her ev için tarzınıza uygun olarak farklı ve kullanışlı bir şekilde seçilir. Duvar kağıdınıza veya boyanıza uygun olarak tavanınıza vurgu yapabilirsiniz. Kullanılacak olan aydınlatma çözümleri ile şaşırtıcı ışık efektleri oluştacaktır.

img img

ISI YALITIM

Isı yalıtımı yoğuşmayı önler; duvarlarda nem, bakteri ve küf oluşumunun önüne geçer. Dış cephe mantolaması dışarıdan gelen rahatsız edici sesleri kısmen de olsa azaltır. Hava oluşumlu gürültü yalıtımı sağlayarak yapı içerisindeki yaşam kalitesini artırır.

img img

ALÇIPAN

Alçıpan ph değeri sayesinde bakteri üretmeme özelliğine sahiptir. Alçıpan yangına dayanıklıdır. Alçıpan ses ve ısı yalıtımı konularında çok başarılıdır. Gözenekli yapısı sayesinde ses ve ısı iletimini düşürmektedir.

İç Tasarımlarımız

YENİ BİR YAŞAM TARZI

Hizmetler Galerimiz

Ertuğrul, Emek Sk. NO:5/C, 16120 Nilüfer/Bursa
Pzt-Cmt 08.00-18.00
× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?